Размер:
AAA
Цвет: CCC
Изображения Вкл.Выкл.
Обычная версия сайта
Поиск

Рэгіструючыя органы Віцебскай вобласці 


Найменне 
рэгісруючага органа 

Прозвішча, імя, імя па бацьку спецыяліста

 Рабочы тэлефон     

Віцебскі аблвыканкам

Жойдзь Святлана Юр’евна

80212 67-97-78

Коласава Наталля Раманаўна

80212 67-97-76

         Пашкевіч Аксана Васільеўна

  80212 67-66-79

Бешанковіцкі райвыканкам

Ганчарова Ірына Вітальеўна

802131 6-40-73

у выпадку часовай адсутнасці –
Макіна Ірына Аляксандраўна


802131 6-40-47

Браслаўскі райвыканкам

Высоцкая Святлана Казіміраўна

   802153 6-23-75

у выпадку часовай адсутнасці –
Мароз Ганна Канстанцінаўна


802153 6-31-65

Верхнядзвінскі райвыканкам

Цярэнцьева Анастасія Анатольеўна

802151 6-34-38

у выпадку часовай адсутнасці – 
Аніська Кацярына Аляксандраўна

802151 6-36-85

Віцебскі райвыканкам

Жандарава Кацярына Віктараўна

80212 66-34-12


Глыбоцкі райвыканкам

Сушко Таццяна Мікалаеўна (ЮЛ)

802156 2-23-44

Шуневіч Наталія Васільевна (ІП)

802156 2-17-54

Гарадоцкі райвыканкам

Брач Ірына Ўладзіміраўна

802139 4-32-05

у выпадку часовай адсутнасці – 
Емяльяненка Ганна Аляксандраўна


802139 4-14-04

Докшыцкі райвыканкам

Лукша Наталля Валер'еўна

802157 2-25-52

у выпадку часовай адсутнасці – 
Хілько Наталля Ўладзіміраўна


802157 2-25-52

Дубровенскі райвыканкам

Івашкевіч Наталля Міхайлаўна

802137 4-27-76

у выпадку часовай адсутнасці – 
Марозава Наталля Аляксандраўна
802137 4-21-57

Лепельскі райвыканкам

Шкіранда Юлія Міхайлаўна 

802132 4-23-82

у выпадку часовай адсутнасці – 
Быкава Юлія Ўладзіміраўна


80132 4-14-60

Ліёзненскі райвыканкам

Карэтнікаў Сяргей Міхайлавіч

802138 5-24-50

 

у выпадку часовай адсутнасці -
 Картаўнёва Вольга Аляксандраўна

 802138 5-10-72

Міёрскі райвыканкам

Чарняўская Святлана Георгіеўна

802152 4-33-68

у выпадку часовай адсутнасці – 
Баранава Таццяна Аляксандраўна


802152 4-17-67

Аршанскі райвыканкам

Корабенок Вольга Віктараўна (ЮЛ)

80216 56-38-30

Петраченко Ірына Іванаўна (ІП)

80216 51-12-41

Полацкі райвыканкам

Сеннікава Алена Юр'еўна

80214 42-83-07

Чарнова Анастасія Андрэеўна

80214 42-37-91

Пастаўскі райвыканкам

Родзь Вольга Ўладзіміраўна

802155 4-23-96

у выпадку часовай адсутнасці – 
Аляксандрава Вольга Валер'еўна


802155 4-11-51

Расонскі райвыканкам

Баранава Таццяна Васільеўна

802159 5-13-74

у выпадку часовай адсутнасці – 
Шубанова Святлана Пятроўна


802159 5-61-29

Сененскі райвыканкам

Маханькова Жанна Альбертаўна

802135 4-13-98

у выпадку часовай адсутнасці – 
Мацуганава Крысціна Генадзьеўна


802135 4-18-85

Талачынскі райвыканкам

Хісматулін Марсель Мухаммадавіч

802136 5-14-57

у выпадку часовай адсутнасці – 
Хацкевіч Анастасія Паўлаўна


802136 5-13-72

Ушацкі райвыканкам

Контарава Валянціна Аляксандраўна

802158 2-70-64

у выпадку часовай адсутнасці – 
Ханяк Таццяна Ўладзіміраўна

802158 2-74-46

Чашніцкі райвыканкам

Папялкова Наталля Валер'еўна

802133 4-14-33

    у выпадку часовай адсутнасці –
           Вароніна Іна Сяргееўна

802133 4-14-33

Шаркаўшчынскі райвыканкам

Пецюкевіч Ала Вацлаваўна

802154 4-12-32

у выпадку часовай адсутнасці – 
Алехновіч Таццяна Ўладзіміраўна


802154 4-12-32

Шумілінскі райвыканкам

Камісарава Марыя Аляксандраўна

802130 4-23-65

у выпадку часовай адсутнасці – 
Казаравец Любоў Іванаўна

802130 4-23-65

Наваполацкі гарвыканкам

Зара Інэса Віктараўна 

80214 50-31-22

у выпадку часовай адсутнасці – 
Загнетава Наталля Ўладзіміраўна

80214 50-31-22

Адміністрацыя Чыгуначнага раёна
г. Віцебска

Гусакова Любоў Георгіеўна

80212 60-25-53

у выпадку часовай адсутнасці – 
Лапеха Юлія Канстанцінаўна


80212 60-48-17

Адміністрацыя Кастрычніцкага раёна
г. Віцебска

Шакурова Вікторыя Вячэславаўна

80212 64-95-88

у выпадку часовай адсутнасці – 
Сажын Віктар Анатольевіч


80212 64-99-94

Адміністрацыя Першамайскага раёна
г. Віцебска

Давыдава Аляксандра Васілеўна

80212 64-33-90

   

у выпадку часовай адсутнасці–
Гаршэніна Аляксандра Андрэеўна


80212 64-34-20