Размер:
AAA
Цвет: CCC
Изображения Вкл.Выкл.
Обычная версия сайта
Поиск

Спіс работнікаў галоўнага ўпраўлення юстыцыі

Пасада, Прозвішча, імя, Кантакты

Начальнік галоўнага ўпраўлення юстыцыі Канапелька Сяргей Пятровіч каб.22; тэл. 66-50-74

Першы намеснік начальніка галоўнага ўпраўлення юстыцыі Быкава Марына Фёдараўна каб.19; тэл. 60-39-28

Намеснік начальніка галоўнага ўпраўлення юстыцыі - начальнік упраўлення прымусовага выканання Каржоў Аляксей Ігаравіч , вул. Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 3.2;  тэл. 61-40-10

Намеснік начальніка галоўнага ўпраўлення юстыцыі - начальнік аддзела натарыята, загсаў і кантролю за дзейнасцю ліцэнзіятаў па аказанні юрыдычных паслуг Харушеўская Таццяна Мікалаеўна каб.23; тэл. 67-56-70

Галоўны спецыяліст аддзела натарыята, загсаў і кантролю за дзейнасцю ліцэнзіятаў па аказанні юрыдычных паслуг Ягорава Таццяна Міхайлаўна каб.28; тэл. 60-33-90

Галоўны спецыяліст аддзела натарыята, загсаў і кантролю за дзейнасцю ліцэнзіятаў па аказанні юрыдычных паслуг Смольская  Крысціна  Яўгеньеўна  каб.28; тэл. 66-50-32

Загадчык групы архіва органаў запісу актаў грамадзянскага стану Красавіна Алена Эдуардаўна каб. 4, 5; тэл. 67-91-14

Архіварыус групы архіва органаў запісу актаў грамадзянскага стану Голубева Ульяна Юр'еўна каб. 4, 5; тэл. 67-69-63

Начальнік аддзела дзяржаўнай рэгістрацыі камерцыйных (некамерцыйных) арганізацый, юрыдычнай экспертызы і арганізацыі працы архіўных устаноў Жойдзь Святлана Юр'еўна каб. 82; тел.67-97-78

Намеснік начальніка аддзела дзяржаўнай рэгістрацыі камерцыйных (некамерцыйных) арганізацый, юрыдычнай экспертызы і арганізацыі працы архіўных устаноў Пашкевіч Аксана Васільеўна каб. 84; тэл. 67-66-79

Галоўны спецыяліст аддзела дзяржаўнай рэгістрацыі камерцыйных (некамерцыйных) арганізацый, юрыдычнай экспертызы і арганізацыі працы архіўных устаноў Ткачова Вольга  Пятроўна каб. 31; тэл. 67-69-07

Галоўны спецыяліст аддзела дзяржаўнай рэгістрацыі камерцыйных (некамерцыйных) арганізацый, юрыдычнай экспертызы і арганізацыі працы архіўных устаноў Свістунова Ганна  Іванаўна каб. 31;тэл. 67-68-92

Рэферэнт аддзела дзяржаўнай рэгістрацыі камерцыйных (некамерцыйных) арганізацый, юрыдычнай экспертызы і арганізацыі працы архіўных устаноў Коласава Наталля Раманаўна каб. 84; тэл. 67-97-76

Загадчык сектара арганізацыйна-кадравай работы Цітоў Валерый Уладзіміравіч каб. 18; тэл. 60-33-09

              

Галоўны спецыяліст сектара арганізацыйна-кадравай работы Алексяёнак Алена Леанідаўна каб. 18; тэл. 60-33-34

Галоўны бухгалтар аддзялення бухгалтарскага ўліку і справаздачнасці Секушенка Таццяна Мікалаеўна каб. 60; тэл. 66-57-79

Бухгалтар аддзялення бухгалтарскага ўліку і справаздачнасці Камінская Вікторыя Анатольеўна каб. 60; тэл. 60-33-38

Бухгалтар аддзялення бухгалтарскага ўліку і справаздачнасці Каржанава Наталля Аляксандраўна каб. 60; тэл. 61-19-78

Намеснік начальніка ўпраўлення прымусовага выканання - начальнік аддзела арганізацыі і кантролю прымусовага выканання кіравання прымусовага выканання Уласенка Марына Віктараўна , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 3.1; тэл. 61-40-20

Намеснік начальніка аддзела арганізацыі і кантролю прымусовага выканання кіравання прымусовага выканання Дутчанка Святлана Стэфанаўна , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 3.4; тэл. 62-03-35

Галоўны спецыяліст аддзела арганізацыі і кантролю прымусовага выканання кіравання прымусовага выканання Федчанка Ганна Сяргееўна , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 3.4; тэл. 62-03-39

Галоўны спецыяліст аддзела арганізацыі і кантролю прымусовага выканання кіравання прымусовага выканання Коблаў Багдан Уладзіміравіч , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 3.3; тэл. 62-03-36

Галоўны спецыяліст аддзела арганізацыі і кантролю прымусовага выканання кіравання прымусовага выканання Зінавенка Алег Алегавіч , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 1.3; тэл. 61-40-22

Вядучы рэферэнт аддзела арганізацыі і кантролю прымусовага выканання кіравання прымусовага выканання Шманцар Наталля Уладзіміраўна , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 3.3;тэл. 62-03-37

Вядучы рэферэнт аддзела арганізацыі і кантролю прымусовага выканання кіравання прымусовага выканання Кубар Алеся Аляксандраўна , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 3.3; тэл. 62-03-38

Рэферэнт аддзела арганізацыі і кантролю прымусовага выканання кіравання прымусовага выканання Шалуха Яўгенія Андрэеўна , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 3.2;  тэл. 61-40-04

Рэферэнт аддзела арганізацыі і кантролю прымусовага выканання кіравання прымусовага выканання Падалінская Вікторыя Аляксандраўна , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 1.3; тэл. 61-40-21

Рэферэнт аддзела арганізацыі і кантролю прымусовага выканання кіравання прымусовага выканання Грыгор'ева Ірына Юр'еўна , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 1.3; тэл. 61-40-09

Начальнік аддзялення інфармацыйных тэхналогій кіравання прымусовага выканання Дулінец Ігар Іосіфавіч , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 1.5;

Рэферэнт аддзялення інфармацыйных тэхналогій кіравання прымусовага выканання Піткевіч Аляксандр Міхайлавіч , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 1.5; тэл. 61-40-05

Вядучы інжынер-праграміст аддзялення інфармацыйных тэхналогій кіравання прымусовага выканання Пятроў Ян Сяргеевіч , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 2.2; тэл. 62-03-42

Начальнік аддзялення фінансавых аперацый кіравання прымусовага выканання Цімафеева Таццяна Валер'еўна , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 2.2; тэл. 62-03-41

Вядучы рэферэнт аддзялення фінансавых аперацый кіравання прымусовага выканання Міхалевіч Мікалай Аляксандравіч , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 1.6; тэл. 61-40-27

Бухгалтар аддзялення фінансавых аперацый кіравання прымусовага выканання Юшчанка Кацярына Ігараўна , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 2.2; тэл. 62-03-41

Бухгалтар аддзялення фінансавых аперацый кіравання прымусовага выканання Трыдуб Крысціна Аляксандраўна , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 2.2;тэл. 62-03-41

Намеснік начальніка ўпраўлення прымусовага выканання - начальнік аддзела прымусовага выканання кіравання прымусовага выканання Буракоў Ігар Вячаслававіч , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 2.7; тэл. 61-40-15

Намеснік начальніка аддзела прымусовага выканання кіравання прымусовага выканання Разяпаў Мікіта Фанілевіч , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 2.6; тэл. 61-40-12

Судовы выканаўца Багданава Вольга Яўгеньеўна , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 2.5;  тэл. 62-03-40

Судовы выканаўца Ільюшчанкаў Аляксей Аляксандравіч , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 1.4; тэл. 61-40-18

Судовы выканаўца Дзярэўнін Сяргей Яўгенавіч , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 2.4;  тэл. 61-40-08

Судовы выканаўца Ланцунцэвіч Сяргей Аляксандравіч , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 2.3; тэл. 61-40-06

Судовы выканаўца Ткачэнка Сяргей Уладзіміравіч , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 1.4; тэл. 61-40-24

Судовы выканаўца Хадунькін Сяргей Сяргеевіч , вул.Б.Хмяльніцкага, 10-1, каб. 2.5;  тэл. 61-40-23

Начальнік аддзела прававога забеспячэння дзейнасці аблвыканкама Чарыева Алія Халмірзаеўна , вул. Гогаля, 6, каб. 20; тэл. 42-50-44

Намеснік начальніка аддзела прававога забеспячэння дзейнасці аблвыканкама Жулега Галіна Ігараўна , вул. Гогаля, 6,  каб. 20; тэл. 42-58-68

Галоўны спецыяліст аддзела прававога забеспячэння дзейнасці аблвыканкама Ярохава Алена Аляксандраўна , вул. Гогаля, 6, каб.20; тэл. 33-61-74